Skip to content Skip to footer

СЕО «Октава Капітал» Тетяна Андріанова провела навчальний семінар «Побудова функцій корпоративної безпеки у великих холдингових структурах»

18 вересня відбулася перша сесія освітнього курсу для керівників та власників бізнесу «Корпоративна безпека бізнесу» від Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України.

Тему побудови корпоративної безпеки для великих підприємств в Україні розкрила Голова комітету корпоративної безпеки групи компаній «Октава», СЕО «Октава Капітал», Голова гендерного комітету НААУ, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, координатор Women in Security при ASIS Ukraine Тетяна Андріанова.

Організатор події: ГО «Асоціація Професіоналів Корпоративної Безпеки».

Курс триватиме 12 днів та складатиметься з 4 модулів по 3 дні.

Дати проведення курсу: 16.09.2021p. – 18.12.2021р.

В ході освітнього курсу понад 40 професіоналів-практиків у сфері корпоративної безпеки поділяться конкретними кейсами та досвідом у вирішенні найважливіших проблем захисту активів від зовнішніх та внутрішніх загроз. Будуть висвітлені всі аспекти корпоративної безпеки – від корпоративної розвідки, фізичного захисту активів, протидії розкраданням та корпоративному шахрайству, кримінально-правового та судового захисту до інформаційної, промислової та психологічної безпеки і кризових комунікацій.

Місце проведення:  Бізнес Холл Inveria, вул. Володимирська 49а

Детальний опис та реєстрація на подію – на офіційному ресурсі організатора: https://corporatesecurity.org.ua/.