Skip to content Skip to footer

Що означає бути Сучасною Жінкою? Як досягати успіху та тримати Work-life balance? Де шукати натхнення для існування в «чоловічому» світі та перемагати в мінливих умовах сучасності? Розповідають найвідоміші леді України.

Редакція «Економічні новини» до святкування 8 березня цього року підготувала розгорнутий матеріал з думкою провідних пані українського політикуму, культури та бізнесу щодо труднощів та переваг сучасних леді України в повсякденному та професійному житті.

Інна Совсун, Ірина Верещук, Катерина Рибальченко, Зоряна Скалецька, Оксана Драчковська, Тетяна Андріанова, Лариса Мороз, Ганна Просвєтова, Світлана Мирвода, Поліна Веллер, Євгена Теревега, Оксана Городинська та Інна Кожун поділилися з читачами «Економічних новин» своїми думками та відчуттям «жіночого щастя» на щодень.

«Для мене бути сучасною жінкою – означає тримати баланс між своєю сильною, чоловічою, стороною та рівнем жіночності. Якщо казати з точки зору фізіології – це, перш за все, контроль за рівнем тестостерону на шляху до професійних перемог. А жіноча сила – вона саме в тому, що ми можемо, і часом це навіть дуже корисно, дозволити собі побути слабкою», – розповідає в своєму інтерв’ю СЕО «Октава Капітал», генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, координатор спільноти Women in Security Тетяна Андріанова.

Повну версію матеріалу читайте на сторінках видання «Економічні новини» https://bit.ly/392PkuL