Skip to content Skip to footer

STEAM-lab® від компанії Accord Group запрошує відвідати новий спеціалізований сайт проекту

STEAM-lab® – торгова марка компанії Accord Group, яка ґрунтується на філософії об’єднання наукового методу пізнання, інженерного дизайну та якісного навчального обладнання. Тема STEAM підходу в навчанні останнім часом лунає звідусіль, але далеко не всі пропозиції на ринку відповідають законодавчим нормам та погоджені Міністерством освіти та науки України.

Рішення STEAM-lab® мають повний комплект відповідних документів для постачання у українські навчальні заклади. Навчальне обладнання STEAM-lab® є безпечним та оптимізованим для закладів освіти. Складові рішення мають висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи, технічні паспорти, декларації про відповідність вимогам технічних регламентів; укомплектовані інструкціями про використання та зберігання українською мовою та обов’язковими методичними матеріалами, грифованими МОН навчальними посібниками для різних видів робіт відповідно до освітніх та навчальних програм.

Розробки та діяльність Accord Group акредитовані STEM.org, найавторитетнішою американською організацією з досліджень в галузі STEM.

Зустрічайте новий сайт проекту https://steam-lab.com.ua.

Приєднуйтесь до STEAM-освіти в Україні та світі!