Skip to content Skip to footer

Святкуйте Новий 2022 рік в еко-стилі разом з акцієї Happy Green Year від MegaPlant

Найбільший в Україні розсадник декоративних рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant продовжує добру традицію та закликає бізнеси та родини України підтримати всесвітній тренд ощадливого споживання та захисту навколишнього середовища.

Оберіть на спеціалізованому сайті розсадника https://christmas.megaplant.ua/ новорічну красуню з доставкою в ваш офіс, будинок чи квартиру на обрану дату та час наприкінці грудня – та отримайте живе новорічне дерево (у горщику) до свята.

Живе новорічне дерево від 30 см до 4,5 метрів заввишки на будь-який смак – це не тільки ваш внесок у збереження лісів України, а й неймовірна атмосфера свята, яку дарує енергетика та аромат живої новорічної красуні у вас в приміщенні. А по завершенню святкування ви можете просто пересадити її біля вашої оселі чи офісу у відкритий грунт – і насолоджуватися зеленою щільною хвоєю обраної ялинки, сосни, піхти чи навіть туї – ще багато десятирічь.

Святкуйте Новий 2022 рік в еко-стилі разом з акцієї Happy Green Year від MegaPlant та розвивайте власну ESG-стратегію разом з нами!