Skip to content Skip to footer

Тетяна Андріанова: Корпоративна безпека — не суто чоловіча сфера, тут важливий розум, а не стать

СЕО та Голова комітету корпоративної безпеки “Октава Капітал” Тетяна Андріанова розповіла читачам «Ділової столиці» про перемоги, плани на майбутнє і участь в співтоваристві Women in Security.

«Відразу розвію міф про те, що корпоративна безпека — це чоловіча сфера. Справа в тому, що до певного часу існувала парадигма про те, що фахівець з корпоративної безпеки — це охоронець на вході. Однак поняття корпоративної безпеки набагато ширше. Це і економічна, і інформаційна, і кадрова, а також інші види безпеки. Тому тут питання не в фізичних властивостях фахівця, а в розумових якостях.

В сфері корпоративної безпеки я більше 20 років, і починала будувати свою кар’єру з посади юриста. Будували ми функцію корпоративної безпеки методом проб і помилок, експериментували з різними моделями. Мною була свого часу запропонована і впроваджена функція корпоративної безпеки через комітетну модель. Таким чином, на сьогоднішній день діє комітетна система, яка через встановлення стандартів і політик в сфері корпоративної безпеки забезпечує стан захищеності бізнесу. І ця модель вже багато років показує себе ефективною», – розповідає Тетяна Андріанова.

Читайте повну версію інтерв’ю Вікторії Білявської, заступниці головного редактора, редакторки рубрики “Суспільство” видання «Ділова столиця» з СЕО «Октава Капітал» Тетяною Андріановою за посиланням https://bit.ly/392ZtHR