Skip to content Skip to footer

Тетяна Андріанова та учасниці «Women in Security» ASIS Ukraine діляться своїми поглядами щодо гендерного балансу в індустрії безпеки в нашій державі

На виконання положень Програми із розвитку жіночого лідерства та стимулювання жінок до вибору професій у сфері безпеки, що була введена в дію у червні 2021 року, спільнотою “Women in Security” представництва ASIS Ukraine, на початку жовтня п.р. було проведено опитування та інтерв’ю представниць індустрії безпеки в Україні щодо тематики гендерного балансу на вітчизняному ринку корпоративної безпеки.

В опитуваннях та інтерв’ю ASIS Ukraine  взяли участь:

• Тетяна Андріанова – генеральний директор компанії «Октава Капітал», СЕО компанії «Nota Group», член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ), координатор спільноти «Women in Security» представництва ASIS International в Україні, голова Комітету з питань гендерної політики Національної асоціації адвокатів України, адвокат.

• Наталія Лесик  – член координаційного комітету консультативно-дорадчої ради з питань безпеки OSAC Ukraine, що функціонує під егідою Держдепартаменту США.

• Світлана Яциник – керівник відділу економічної безпеки компанії «Фармак», член представництва ASIS International в Україні.

• Анна Юрченко – менеджер з проектної та консультаційної діяльності дирекції з безпеки ТОВ «ДТЕК», член представництва ASIS International в Україні.

Про основні тренди в представництві жінок в традиційно «чоловічих» професіях, гендерних упередженнях та успішних кейсах їх подолання читайте в розгорнутому матеріалі на сторінках спільноти ASIS International https://bit.ly/3EzyeSz