Skip to content Skip to footer

Тетяна Андріанова в якості Голови Комітету з питань гендерної політики НААУ представила Раді Європи реалізовані в адвокатурі України стратегії щодо гендерної рівності

Голова Комітету з питань гендерної політики Національної Асоціації Адвокатів України (НААУ) Тетяна Андріанова та Координатор комітетів Ганна Гаро взяли участь в онлайн інтерв’ю з метою дослідження питань підтримки жінок у юридичній професії в межах реалізації Радою Європи проєкту «Посилення професії юриста відповідно до європейських стандартів». Зазначений проект охоплює п’ять країн – Вірменію, Білорусь, Грузію, Республіку Молдова й Україну.

Тетяна Андріанова розповіла про мету створення та основні завдання Комітету, наголосила на важливості міжнародної співпраці та обміні досвідом задля їх більш ефективної реалізації у майбутньому. Серед основних завдань: проведення досліджень стану забезпеченості прав і рівня представництва жінок у юридичній професії в Україні, а також посилення взаємної підтримки жінок і чоловіків із професійного юридичного середовища з метою подолання будь-яких проявів дискримінації за ознакою статі.

Координатор комітетів Ганна Гаро поінформувала про укладений НААУ Меморандум про співпрацю з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» та реалізовані спільні проекти у сфері захисту прав жінок задля формування гендерно чутливої юридичної спільноти на основі кращих європейських і світових практик.

Представники Ради Європи були приємно вражені реалізованими НААУ стратегіями з гендерної політики та заходами з метою розвитку лідерських якостей у жінок-адвокатів, зазначивши, що ця інформація стане корисною при розробці концепції та дорожньої карти в межах проекту.

Докладніше: https://bit.ly/36hACS7