Skip to content Skip to footer

Тетяна Андріанова взяла участь в роботі Круглого столу «Університет жіночого лідерства» від Національної асоціації адвокатів України

Генеральний директор «Октава Капітал», СЕО  Nota Group, голова Комітету з питань гендерної політики НААУ Тетяна Андріанова виступила на заході з привітальним словом. Також в ході свого виступу Тетяна нагадала про результати дослідження «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», проведеного координатором Проєктів ОБСЄ в Україні, у якому взяли участь 230 адвокатів.

Нагадаємо, що в даному дослідженні на запитання, чи існує в Україні дискримінація за ознакою статі — більшість опитуваних відповіли, що існує, однак не сприймається як дискримінація, адже є частиною культури. Результати опитування щодо того, у яких сферах найбільше представлена дискримінація (за показником переваги представленості чоловіків), найбільший відсоток зайняли: доступ до керівних посад в органах державної влади, участь у політиці, прийнятті суспільно важливих рішень, винагорода за працю, доступ до керівних посад у бізнесі та працевлаштування загалом.

Як жінка-керівник і активний представник адвокатського товариства та індустрії безпеки, Тетяна Андріанова також презентувала цікаву статистику щодо представленості чоловіків та жінок у цих сферах. Зокрема в адвокатурі міста Києва за результатами на 2020 рік зареєстровано 64% чоловіків та 36% жінок, кількість чоловіків і жінок за складом членів Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України станом на 2021 рік — 17 жінок та 91 чоловік, у сфері оборони за результатами на 2020 рік представлено 96% чоловіків і 4% жінок.

Докладніше про результати досліджень та перебіг заходу читайте на сторінках офіційного порталу НААУ у вересні.