Skip to content Skip to footer

Цифровізація всіх галузей економіки стане потужним драйвером зростання ВВП України до 2030 року

Уряд України розпочинає фінальний етап узгодження та затвердження Національної економічної стратегії до 2030 року. В її основу покладено результати Економічного аудиту країни Re:Think, що окреслило основні вектори розвитку української економіки. На початку лютого 2021 року до публічного обговорення стратегії долучилося й Міністерство цифрової трансформації України.

Під час обговорення профільні заступники Міністра цифрової трансформації представили результати роботи за 2019-2020 роки та плани на 2021 рік. Оцінивши поточний рівень розвитку цифрової економіки України, Мінцифра  визначила стратегічні кроки та сформувала 16 пакетних пропозицій розвитку цифрової економіки в Україні – загалом це 61 цифровий проєкт.

Серед основних стратегічних напрямів розвитку цифрової економіки:

  • розвиток цифрової інфраструктури
  • розвиток цифрових навичок
  • розвиток сектору інформаційно-комунікаційних технологій
  • цифровізація сфер життя та секторів економіки

Загалом, за словами Михайла Федорова, виконання стратегічних цілей, що закладені Міністерством цифрової трансформації України, дозволить збільшити кількість нових робочих місць та досягти мінімум 4% додаткового зростання ВВП на рік, а для пересічних українців цифровізація означає повний доступ до цифрової інфраструктури та якісних державних і соціальних послуг.

Детальніше читайте на сторінках офіційного порталу Міністерства цифрової трансформації України https://bit.ly/3pYwsUh