Skip to content Skip to footer

У грудні 2020 року «білі хакери» не змогли знайти критичні вразливості в системі «Дія»

З 8 до 15 грудня 2020 на запрошення Міністерства цифрової трансформації України «білі хакери» з усього світу мали змогу спробувати «зламати» Єдиний портал державних послуг «Дія». 30 грудня прес-служба міністерства повідомила про результати програми Bug Bounty, призовим фондом якої було зазначено 1 мільйон гривень. Як і очікувалося, “білі хакери” не змогли знайти критичних вразливостей застосунку.

“Команда Мінцифри забезпечує дуже високий рівень надійності даних і регулярно покращує безпеку продуктів. “Дія” — найбільш безпечний продукт, який створювався за останні роки”, — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прес-брифінгу з нагоди завершення тестування.

“Сьогодні в “Дії” вже понад 6 мільйонів українців. Ми витрачаємо 80% нашого часу для того, щоб “Дія” була безпечна. На сьогодні це найбільш захищений продукт, який створювався за останні роки. Команда Мінцифри отримала атестат КСЗІ (Комплексна система захисту інформації – ЕП) на “Дію 2.0”. Це найвища оцінка якості з точки зору безпеки ІТ-продуктів у нашій країні. Ми також пройшли два пентести на виявлення вразливостей. Тепер ми робимо наступний важливий крок — запускаємо процес багбаунті. Це можливість протестувати найкращим білим хакерам вразливість застосунку “Дія”.

Детальніше – в матеріалі ІнА “Українські Новини”