Skip to content Skip to footer

У квітні 2021 року компанія «Нота Груп» ГК «Октава Капітал» отримала статус ТОП-5 аутсорсингових компаній, які надають бухгалтерські послуги

Для створення рейтингу редакцією журналу «Бізнес» були використані дані з відкритих джерел, офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ. Серед критеріїв відбору — термін роботи компанії на ринку, кількість клієнтів та співробітників, напрямки обслуговування, надання додаткових послуг та відгуки клієнтів.

Нагадаємо, «Нота Груп» – це BPO-партнер №1 для малого та середнього бізнесу, провідна консалтингова компанія України, що надає комплексний супровід підприємств і приватних осіб: юридичний супровід, фінансове обслуговування, управління персоналом, бухгалтерський супровід, послуги з корпоративної безпеки, автоматизація бізнес-процесів, впровадження GDPR, аудит.

На сьогоднішній день компанія обслуговує більше 100 компаній різних сфер діяльності і входить в п’ятірку кращих аутсорсингових компаній України, на думку видання Strategic Business Review, інформаційних ресурсів «Бізнес», Investory News, «Деловая столица» та delo.ua. Компанія надає повний спектр послуг бек-офісу для бізнесу, серед яких: юридична допомога бізнесу, кадрове адміністрування, підбір персоналу, бухгалтерські послуги, проведення аудиту, а також займається розслідуваннями корпоративних шахрайств та забезпеченням корпоративної безпеки компанії в цілому.