Skip to content Skip to footer

В Украіні створено інформаційну платформу для допомоги тим, хто втратив своє житло під час війни

Питання отримання компенсації за понівечене внаслідок ворожих обстрілів житло сьогодні актуальне для сотень тисяч українців. Кількість постраждалих зростає мало не щодня і багато тих, хто залишився без даху над головою, ще не знає, який шлях до отримання відшкодування збитків доведеться торувати.
Тепер усі, хто втратив свої домівки внаслідок російської агресії, зможуть отримати безкоштовну юридичну підтримку і правничу допомогу з питань отримання компенсації на платформі «Поверни своє».

Мета цієї ініціативи — безкоштовно допомагати постраждалим власникам пошкодженої або знищеної нерухомості проходити шлях до отримання компенсації, аби кожен українець повернув своє: свій затишок, спокій та рідний дім!
На сайті платформи (https://getitback.in.ua/) міститься інформація щодо всіх підготовчих етапів для отримання майбутньої компенсації. Контент викладено максимально доступно і зрозуміло: у вигляді алгоритмів, покрокових інструкцій, практичних порад і корисних підказок.
Фахівці проєкту працюють і з індивідуальними зверненнями: якщо власник зруйнованої оселі не знайде рішення своєї проблеми на інформаційному ресурсі, він зможе поставити запитання і отримати експертну відповідь на нього від юристів.

Пишаємось, що СЕО «Октава Капітал» Тетяна Андріанова виступила співзасновником проєкту, а правники компанії Nota Group га волонтерських засадах долучилися до його розробки.

На октаву ближче до перемоги!