Skip to content Skip to footer

Відтепер компанія «Мегатрейд» стає офіційним дистрибю’тором техніки ASUS в Україні

Раді повідомити, що портфель рішень, офіційним дистриб’ютором яких є компанія «Мегатрейд», відтепер поповнено серверами та серверними платформами від ASUS!

ASUS — міжнародна компанія, відома своїми найкращими у світі материнськими платами, ПК, моніторами, відеокартами, серверами та маршрутизаторами. У 2020 році авторитетний журнал Laptop Mag визнав її найкращим виробником ноутбуків. Завдяки сучасному дизайну та інноваціям ASUS є лідером галузі, пропонуючи широкий асортимент високоякісних рішень для геймінгу, розробки контенту та сфери AIoT, які приносять задоволення кожному користувачу.

Беззастережно дотримуючись гасла «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті ASUS створюють продукцію, завдяки якій компанія вважається однією з найінноваційніших у світі. У 2020 році вона здобувала в середньому понад 11 престижних нагород щодня й увійшла до переліку компаній, які викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.

Ми раді партнерству з АSUS і сподіваємося на плідну та взаємовигідну співпрацю з компанією, що є однією з найбільш шанованих за версією Forbes!

Більше інформації читайте на офіційному сайті компанії https://www.megatrade.ua/