Skip to content Skip to footer

Винайдено зручний спосіб знезараження поверхонь персональної техніки від вірусів грипу А (H1N1)

Під час пандемії COVID-19 зростає попит на санітарну обробку панелей управління багатофункціональних пристроїв. Фахівці компанії «Мегатрейд» з посиланням на новини японського виробника БФП та супутніх матеріалів Ricoh повідомляють про початок продажу протимікробних захисних плівок, завдяки яким панелі управління вашого персонального гаджету (смартфону, планшету, тощо) більше не потребують спеціальної санітарної обробки для безпечного використання.

Антимікробна захисна плівка генерує іони срібла (Ag +), які з’єднуються з ферментами вірусу, блокуючи реплікацію та руйнуючи клітини. Покриття на захисній плівці екрану є напівстійким, і термін придатності її виробу відсутній. Варто зауважити, що цей метод ефективний проти вірусу грипу А (H1N1), подібного до вірусу COVID-19. Протимікробну дію засвідчено та офіційно сертифіковано як міжнародний стандарт ISO22196 згідно SIAA (Товариство промислових технологій для антимікробних виробів).

Для отримання консультацій щодо сумісності захисних плівок з панелями управління техніки Ricoh звертайтеся, будь ласка, за координатами довідкового центру «Мегатрейд».