Skip to content Skip to footer

Як оцінюватимуть інвестпроєкти із значними інвестиціями? Відповідає Сергій Гарбар, експерт з інвестиційної діяльності «Октава Капітал».

11 серпня 2021 року набули чинності документи, розроблені Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та затверджені постановою Кабінету Міністрів №819 від 28 липня 2021 року, що упорядковують порядок та методологію проведення оцінки інвестиційного проекту із значними інвестиціями.

«Докладно проаналізувавши Порядок та методологію проведення оцінки інвестиційного проекту із значними інвестиціями (далі – Порядок), варто зазначити, що його процедурна частина не викликає суттєвих застережень чи зауважень. Уряд визначає правила, за якими готовий працювати з інвесторами. Ці правила виглядають доцільними, строки для розгляду та оцінки інвестиційного проекту є відносно швидкими. Чи приймати визначені КМУ умови – справа кожного окремого інвестора», – розповідає журналістам MIND.ua менеджер інвестиційних проектів групи компаній «Октава Капітал» Сергій Гарбар.

Докладніше про нюанси застосування нового Порядку щодо великих інвестицій в Україні читайте на сторінках серпневого випуску авторського блогу експерта спеціально для видання MIND.ua.