Skip to content Skip to footer

Який вигляд матимуть зелені зони Києва та найбільших міст України сьогодні, завтра, післязавтра: ТОП-10 найпопулярніших рослин від розсадника MegaPlant

Мабуть, найскладнішим та одночасно найперспективнішим бізнесом в Україні сьогодні є так звані «зелені» підприємства, в тому числі компанії, що займаються проектуванням ландшафтних рішень для українських міст та приватних угідь, та ті, що забезпечують якісний та широкий асортимент посадкового матеріалу для цих рішень.

На підтримку урядових та неурядових ініціатив, розсадник «МегаПлант», що вже понад 10 років є найбільшим розсадником рослин для зовнішнього озеленення в Україні, постійно поповнює пропозицію рослин для формування великих зелених зон Києва, міст-мільйонників та ОТГ України у відповідності до сучасних світових трендів урбаністики та містобудування.

Велику роль у формуванні нових полів посадкового матеріалу відіграє й попит ринку.

Висаджені сьогодні молоді дерева, кущі та інші види декоративних рослин, вже за рік-два здатні повністю змінити зовнішній вигляд наших вулиць та майданів. Активне озеленення вже закладено в бюджети багатьох територіальних громад України, і ці зміни тільки починаються. Перетворюючи спустошені прибудинкові території на сквери та затишні алеї, що за прикладом великих забудовників вже починають впроваджувати ОСББ багатьох багатоповерхівок та цілих мікрорайонів, громади українських міст не словом, а ділом допомагають створювати справжні «зелені», екологічні та затишні міські простори.

Що ж найбільше користується попитом у сучасних замовників рослин для зовнішнього озеленення?

За словами комерційного директора MegaPlant Віктора Петренка, серед десятків тисяч реалізованих розсадником одиниць посадкового матеріалу цього року, зокрема, маємо такий ТОП-10 найпопулярніших рослин: клен, липа, горобина, ялина, сосна, туя, а також піраканта, барбарис, гортензія та ялівець.

Як бачимо, попит ринку й цього року в цілому лишається досить сталим та передбачуваним.

Незважаючи на це, розсадник «МегаПлант» продовжує активно досліджувати кращі європейські та світові тенденції щодо якісного міського озеленення і вже за декілька років, що пов’язано з особливостями життєвого циклу проектів в даній сфері, Україна має досить реальні шанси стати одним з лідерів міського озеленення регіону, в тому числі за рахунок формування «міського лісу», нестандартних та інноваційних проектів озеленення тощо.

Сьогодні розсадник MegaPlant – це:

  • великий асортимент якісного однотипного посадкового матеріалу великими масивами,
  • усі рослини адаптовані до кліматичних умов України,
  • доставка протягом 24 годин у будь-який куточок України,
  • сучасні технології та підтримка клієнтів «повного циклу»,
  • широка програма лояльності для ландшафтних дизайнерів, архітектурних студій, девелоперів та муніципальних замовників,
  • понад 500 найменувань рослин в каталозі, можливість швидкої та якісної доставки рослин «на замовлення» з будь-якого розсадника світу,
  • понад 300 комплексних проектів озеленення об’єктів різного рівня з 2006 року.

Чекаємо вас на розсаднику MegaPlant!
https://megaplant.ua/