Skip to content Skip to footer

За результатами щорічного дослідження видання «Сети и бизнес» компанія Compass Engineering увійшла до ТОП-20 системних інтеграторів України 2020

Підсумки 2020 року для ринку системної інтеграції мають кращі показники, ніж можна було очікувати. Перша половина 2021-го також виявилася достатньо успішною, і позитивна динаміка, схоже, буде продовжуватися.

Все виглядає так, ніби «коронокриза» вже позаду. Звичайно, хотілося б вірити в це, але є багато факторів, що свідчать про те, що підйом може бути недовгим. На макрорівні в минулому та поточному році багато країн активно наситили свої економіки грошима (значною мірою, за рахунок «друкарського станка»), щоб компенсувати загальний спад ділової активності. Частково це допомогло, и світовий бізнес, а разом з ним і ринок системної інтеграції, очікує значне пожвавлення.

Відновлення частки раніше заморожених проектів та виділення коштів на ІТ-інфраструктуру піде активніше з другої половини 2021 року. З найбільш перспективних напрямків «СіБ» виокремлюють системи технічної безпеки, рішення для забезпечення кібербезпеки (контроль трафіку, серверів, віддалених робочих місць, внутрішнього та зовнішнього периметру мережі, боротьба з інсайдерами та витоком даних, тощо).

Також очікується поступове зростання попиту на хмарні рішення. До того ж значною залишатиметься потреба в сервісах для віддаленої роботи, незважаючи на те, що більша частина ажотажних запитів була закрита у 2020-му році, оскільки, згідно прогнозів, навіть при покращенні епідеміологічної ситуації 50% співробітників не повернуться до офісів. Зростає попит на рішення IoT и OT (АСУТП), розвиваються інші напрямки.

В цілому, якщо порівнювати 2020 та 2021 роки, можна назвати вирогідним зростання ринку СІ на рівні 20%

Повну версію аналітичного матеріалу та деталізацію рейтингу системних інтеграторів 2020 року за версією видання «Сети и бизнес» читайте за посиланням.