Skip to content Skip to footer

Започатковано широку співпрацю ГК «Октава Капітал» з провідним ВНЗ України «Національний університет «Києво-Могилянська академія»

2 квітня 2021 в приміщенні ректорату Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) відбулася робоча зустріч Генерального директора «Октава Капітал» Тетяни Андріанової та в.о. Президента НаУКМА Тетяни Ярошенко.

Сторони зокрема обговорили напрямки та вектори взаємодії між Академією та групою компаній «Октава Капітал», що широко представлена на ринку України, перш за все, завдяки провідним підприємствам у сфері ІТ-технологій, системної інтеграції, кібербезпеки, крипто шифрування тощо.

Нагадаємо, заснований у 1615 році, Національний університет «Києво-Могилянська академія» на сьогодні є одним з найстаріших українських ВНЗ з потужною науковою базою, що входить до ТОП-10 кращих ВНЗ країни та здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за всіма найбільш актуальними спеціальностями України та світу. Зокрема освітню діяльність здійснюють факультети Академії: гуманітарних наук, економічних наук, інформатики, правничих наук, природничих наук, соціальних наук та соціальних технологій.

Підтримуючи принципи сталого розвитку, дуальної освіти, вчасної та глибокої професійної орієнтації абітурієнтів та студентів, ГК «Октава Капітал» від сьогодні стає одним з провідних партнерів НаУКМА. Зокрема, сторони погодили та урочисто підписали Меморандум про співпрацю, що закріплює, зокрема, такі напрямки взаємодії:

  • обмін інформацією, знаннями та досвідом, у тому числі міжнародним, в галузі економіки, підприємництва, фінансового менеджменту, інвестиційної діяльності, управління підприємством, фасіліті-менеджменту, екології, ІТ-технологій, кібербезпеки, корпоративної безпеки та права;
  • здійснення науково-практичних досліджень в інтересах сталого розвитку України, напрацювання перспективних економічних моделей, формування політик, стратегій тощо;
  • організації платформи дуальної освіти для інтеграції студентів в операційні бізнес-процеси з розробки, пілотування, маркетингового просування та продажу продуктів/послуг для муніципальних та регіональних проектів.

Одним з перших практичних кроків на виконання даного Меморандуму у 2021 році вже погоджено участь експертів ГК «Октава Капітал» в проектах НаУКМА – Могилянський відкритий хакатон (https://kma-hackathon.com/) та Літньої школи “Компетентне лідерство” проекту Могилянська Школа Майбутніх Лідерів.

Прямуємо разом до сильної, технологічної та сучасної країни!